04.10.2018

Чому елітний автомобіль варто продавати, вдаючись до Автовикуп

Рано чи пізно, але власнику автомобіля представницького класу доводиться замислюватися над необхідністю придбання нової машини. Проба в вживанні кілька років елітне транспортний засіб знадобиться продати, а зробити це не так вже й просто, щоб не втратити занадто багато в ціні. У даній ситуації на допомогу може прийти такий сучасний сервіс, як автовикуп.

Які переваги витягуються при продажі уживаного авто через салон

Мабуть, найважливішим фактором при продажу елітної автомашини для її власника стає час, що витрачається на проведення цієї операції. Любителів, які відгукуються на відповідні оголошення з метою подивитися і прицінитися, не маючи наміру купувати, вистачає, а час, що витрачається на спілкування, піде даремно. Продаючи авто представницького класу через салон, угоду можна провести протягом одного дня, відразу отримавши гроші на руки.

Другою важливою обставиною, що виникають, коли має бути викуп елітних автомобілів, є безпеку проведення операції. Імовірність натрапити при продажу авто на недобросовісного покупця або шахрая, котрий використовує хитру схему, досить висока, щоб нею варто нехтувати.

Фактор безпеки сприймається, як найголовніший, покупцями вживаних автомобілів представницького класу. Статистичні дані неспростовно доводить, що переважна більшість подібних покупок відбувається через салони.

Ще одна важлива обставина, що схиляє до продажу через салон, є в тому випадку, коли автомашині довелося побувати в ДТП або обзавестися якимись дефектами, нехай і незначними. Приховуючи ці обставини при продажу, власник ризикує визнанням угоди недійсною, а їх виявлення під час огляду потенційним покупцем призведе або до відмови від здійснення операції, або до значного зниження виставленої ціни.

Як проводиться автовикуп в Києві

За будь-які послуги, окрім сиру в мишоловці, доводиться платити. І продаж власного автомобіля також зажадає витрат, перш за все у вигляді часу. Чим довше буде затягуватися продаж автомобіля, тим нижче виявиться його вартість, так як збільшиться термін експлуатації авто. Тому краще зателефонувати в компанію, яка пропонує за свій рахунок провести оцінку стану автомобіля, розраховуючи на проведення угоди купівлі-продажу. Після цього:

  • відбувається виїзд за вказаною адресою експерта. Оцінювачем беруться до уваги різні параметри, включаючи стан документації, і пропонується гранично можлива ціна;
  • оформляється договір купівлі-продажу;
  • відбувається виплата обумовленої суми зручним способом і в валюті, пропонованими власником.

І оформлення угоди, і виплата власнику можуть проводитися прямо на місці, де експертом-оцінювачем визначалося стан запропонованого до продажу автомобіля.

Articles
About vikupimavto_user