07.04.2020

Чи можна продати авто після ДТП?

Існує чимало способів продати авто, що потрапило в аварію: оголошення в інтернеті, авторинок, через сервіс або компанію Автовикуп. Кожен із способів має свої «підводні камені». Ми розповімо про переваги і недоліки продажу в приватні руки і за допомогою спеціалізованого сервісу, щоб ви змогли заощадити час і отримати максимальну вигоду.

Якщо ви вирішили продати машину в приватні руки, дотримуйтеся базових правил безпеки. Приховувати факт аварії не варто. Бите авто – це не найпопулярніша пропозиція ринку. Щоб зацікавити покупців, деякі автовласники приховують факт дорожньо-транспортної пригоди. Робити цього не варто, адже якщо продавець прочитав статтю «Після аварії: як продати без зайвих питань», то покупець напевно вивчив 10 способів, як обчислити, що транспорт битий. Буде дуже прикро, якщо людина виявить сліди дрібного ремонту і вирішить, що власник приховує куди більш серйозні поломки.

Чи можна продати авто після ДТП … без паперової метушні? Співробітник компанії Автовикуп оформлять всі документи в стислі терміни у відповідності з усіма нормами закону. Також не варто погоджуватися на кредити, розстрочки і інші «альтернативні» способи оплати. У більшості випадків після укладення угоди покупці, які заборгували гроші, більше не виходять на зв’язок.

Ми відповіли на питання, як продати авто після ДТП в приватні руки. Але існують і інші, більш надійні та вигідні, способи продажу.

Як продати авто після ДТП в Києві

Переваги співпраці з «Автовикуп»

Якщо гроші потрібні терміново, варто звернутися в компанію Автовикуп. «Автовикуп» оформить угоду прямо в день звернення! Можлива також термінова операція протягом 2 годин. Компанія надає послуги з вигодою для клієнта.

  1. Оформлення угоди на місці. Співробітники виїдуть прямо за адресою, вказаною власником, в Києві та Київській області.
  2. Будь-яке авто. Марка, рік випуску і технічний стан – всі ці параметри не мають значення. Автовикуп купить будь-який транспортний засіб, запропонований клієнтом.
  3. Кредитне авто. Фірма купить транспортний засіб, за яке ще не виплачена позика, віддасть гроші банку і поверне клієнту різницю.
  4. Можна без ремонту. Ціна відремонтованого транспорту зростає в рази, але не кожен власник готовий вкладати в це кошти.
  5. Дізнайтеся ціну ремонтних робіт і прорахуйте, який з варіантів вигідніше – ремонт або продаж в стані «після аварії».
  6. Авто, що належить юридичній особі, можна перепродати конфіденційно.
  7. Машина на закордонних номерах. Фірма викупить транспортний засіб, який не було розмитнено відповідно до українських правил.

Співробітники «Автовикуп» оформлять всі документи відповідно до закону, а клієнт отримає не менше 90% від ринкової суми в доларах, євро або гривнях. Це зручний і швидкий спосіб продажу, який повністю убезпечить обидві сторони угоди. Зв’яжіться з нашими менеджерами, вони розкажуть всі деталі і почнуть оформлення документів.

Articles
About vikupimavto_user