30.05.2017

Чим вигідний викуп використовуваного авто?

Пройшли ті часи, коли єдиним призначенням автомобіля було пересування. В наш час власне авто свідчить про статус людини. Особливо це актуально для столиці. Щорічно популярні виробники машин представляють нові моделі з вдосконаленими характеристиками і додатковими деталями. Не дивно, що багато автовласників стикаються з необхідністю швидкого продажу своєї застарілої машини, щоб придбати нову. Існує безліч способів продажу старого автомобіля, але кращий з них – викуп старих авто.

Чим вигідний викуп старих авто?

Звичайно, можна витратити масу особистого часу на поширення оголошень про продаж авто в Інтернеті або «на стовпах». Також можна зайнятися пошуками знайомих, у яких є знайомий, який бажає придбати автомобіль. Однак, для тих, хто цінує свій час, існує послуга викупу старих авто. Як це працює? Є компанії, зацікавлені в терміновому викупі автомобіля, вони готові за один день придбати вашу машину і сплатити гроші.

Такі компанії беруться викупити будь-яке старе авто, навіть вантажівку. Навіть вантажні великогабаритні машини користуються на ринку гідним попитом. Спеціалізована компанія може купити у вас який завгодно транспортний засіб з єдиною умовою – він повинний бути на ходу.

5 страхів власників авто перед послугою викупу використовуваного авто

Незважаючи на очевидні переваги співпраці з компанією, що займається викупом машин, багато водіїв побоюються розлучитися з авто таким способом. Причиною стають стереотипні упередження у бік посередника в такій відповідальній справі, які можна легко розвіяти логікою.

Назвемо основні з них:

  • Компанія-посередник продасть старе авто за копійки. Цей страх не має підстав, оскільки чесний посередник зацікавлений перепродати авто дорожче. Для цього проводиться сумлінна оцінка товару, при якій ціна не збивається.
  • Процес викупу старого авто затягнеться на невизначений термін. Даний страх уже давно втратив свою актуальність. У наш час конкуренція даного виду бізнесу дуже велика. Оформлення всього процесу займає кілька годин.
  • Посередник обдурить. Дійсно, страх втратити і гроші, і авто є найпоширенішою перешкодою до звернення в компанію-посередника. Звичайно, якщо зв’язатися з сумнівною фірмою, створеною кілька місяців тому (без постійної юридичної адреси) і розміщеної на стихійному авторинку, то цей страх може втілитися в реальність. Якщо ж звернутися в надійну компанію з хорошими рекомендаціями, то немає ніякого ризику. Навпаки, ви уникнете всіх небезпек самостійного пошуку покупця, коли потрібно «засвічувати» свій телефон.
  • Проблеми з кредитом. Деякі автовласники хочуть продати машину, за яку ще не встигли виплатити всю суму кредиту. Однак, не варто турбуватися про проблеми з грошима і новими боргами. Для таких випадків вже давно розроблена схема, що передбачає викуп старих авто в заставі. Всі маніпуляції з продажу здійснюються з повною узгодженістю з банком. У підсумку, у вас не буде поганої кредитної історії і ви зможете оплатити всі борги вчасно. Більш того, якщо кредит був майже виплачений, то ви отримаєте значну суму.
  • Компанія реалізує виключно затребувані на ринку авто. Звичайно, якісна іномарка, практично не використана, швидко продається. Однак, надійна компанія завжди може викупити і реалізувати практично будь-який тип транспортного засобу від раритету до вантажівки.

До чого витрачати силу-силенну часу і нервів, ризикувати і спілкуватися з потенційними покупцями? Набагато простіше звернутися до професіоналів, які зроблять все за вас.

Articles
About vikupimavto_user