27.06.2018

Автовикуп: що це таке? Умови та основні переваги

Чому власник може продавати авто? Причини бувають різними: покупка нової машини, термінова потреба в грошах та інше. Продаж автомобіля – завдання не з легких, адже знайти підходящого покупця і в стислі терміни буває проблематично. Тому найкращим виходом із ситуації є автовикуп.
Таку послугу надають фірми-посередники. Вони купують будь-які машини: старі і нові, після ДТП і серйозних ушкоджень. Це найшвидший спосіб продати авто і відразу отримати гроші.

Условия автовыкупа

Умови укладання угоди

Умови дуже прості. Обговорення починається по телефону або онлайн, якщо водій залишає заявку на сайті компанії. Він описує машину і відразу ж отримує від експерта приблизну вартість викупу. Звичайно, ця сума неостаточна.

Якщо озвучена ціна підходить, то експерт приїжджає на місце. Він ретельно оглядає машину і перевіряє документи. Тільки потім він називає точну вартість покупки автомобіля. Коли угода буде успішно оформлена, гроші можна отримати будь-яким зручним способом: на банківський рахунок або готівкою.

Умови в різних компаніях відрізняються. Наприклад, деякі посередники відмовляються від машин з перебитими номерами, без реєстраційної документації і т. Д. Іноді діють обмеження за віком (не старше двадцяти років). Тому всі умови потрібно обговорювати ще на стадії консультації по телефону.

Чому це вигідно?

Автовикуп – послуга, яка встигла завоювати популярність серед автолюбителів. І тут немає нічого дивного. Достатньо ознайомитися з її основними перевагами:

  1. Швидкість. Звичайна продаж машини може тягнутися місяцями, а то й роки. Зверніться в компанію, що надає послугу автовикуп в Києві, і отримаєте гроші в той же день.
  2. Простота. Щоб оформити угоду, буде потрібно мінімум документів (паспорт громадянина України, техпаспорт на машину, доручення). Працівники фірми з викупу авто самостійно перевіряють та оформляють папери в максимально стислі терміни. Вони ж відповідають за зняття машини з обліку. Власнику навіть не доведеться витрачати на це особистий час.
  3. Прозорість. Ця угода є цілком безпечною. Вона має юридичну силу і полягає в присутності нотаріуса.
  4. Зручність. Не витрачайте сили, нерви і вільний час на розміщення оголошень у друкованих виданнях, соціальних мережах або автомобільних форумах. Вам не доведеться відповідати на дзвінки потенційних клієнтів, зустрічатися з ними і демонструвати їм машину.
  5. Економія. Власнику не треба витрачатися на обслуговування і передпродажну підготовку. Навіть витрати по переоформленню документації візьме на себе фірма-посередник.

Не забувайте, що автовикуп – це практично єдина можливість продати автомобіль в кредит або після серйозної аварії. Не має значення кількість подряпин і вм’ятин на кузові, марка, рік випуску і пробіг. Ви отримаєте гроші практично відразу після звернення.

Articles
About vikupimavto_user