10.03.2020

Автовикуп після ДТП в Києві: переваги

Потрапивши в ДТП, багато водіїв приймають рішення позбутися від старого автомобіля. Існує кілька способів продати биту машину: через інтернет, на авторазборку або зателефонувати в автовикуп. Давайте розглянемо основні переваги та недоліки кожного способу.

 1. На запчастини на авторозборку – швидко, по не вигідною ціною. Запропонуйте свій аварійний автомобіль кільком Авторозборкам і продайте його по самій вигідній ціні. Ви отримаєте не надто велику суму, зате покупця не доведеться шукати довго.
 2. По запчастинах в інтернеті – дуже довго, але дорого. Якщо ви маєте в своєму розпорядженні велику кількість вільного часу і власний гараж, розберіть машину на запчастини і продайте їх в інтернеті. Доведеться опублікувати окреме оголошення для кожної деталі, але в результаті ви отримаєте гідну суму. Цей варіант не підходить тим, хто терміново потребує грошей.
 3. На авторинку – і ціна, і витрачений час залежить від сезону і вміння торгуватися. Якщо ви відремонтували авто, спробуйте знайти покупця на автомобільному базарі. Перед цим потрібно проконсультуватися з професіоналами і дізнатися реальну ринкову ціну своєї машини, адже в подібних місцях збираються численні перекупники, які запропонують викуп за невеликі гроші. Власник машини повинен бути готовий до того, що більшість покупців відразу ж відмовляться від подальших переговорів як тільки дізнаються, що вона бита.
 4. В інтернеті – ціна і час продажу залежать від сезону. Додайте оголошення «Продам авто після ДТП» на сайтах продажу. Сфотографуйте його з усіх боків і вкажіть в описі реальний технічний стан. Існує дуже багато способів визначити битий автомобіль, і якщо покупці помітять хоч якісь ознаки пошкодження, але при цьому продавець буде стверджувати, що транспорт не був в ДТП, вони тут же відмовляться від угоди. Також не варто погоджуватися на продаж в розстрочку або оплату після отримання товару – в більшості випадків ви не отримаєте своїх грошей, а покупець просто перестане виходити на зв’язок.
 5. Автовикуп – гідна ціна і миттєва продаж. Компанії Автовикуп – це офіційні юридичні особи, які купують автомобілі в будь-якому стані прямо в день звернення.

Викуп авто після ДТП в Києві фото.

Викуп авто після ДТП в Києві з компанією «Автовикуп»

«Автовикуп» купить ваше авто в будь-якому стані. Навіть якщо транспорт уже не можна переміщати без евакуатора, ви все одно зможете отримати гідну суму при продажі (з урахуванням технічного стану). Здійснюючи автовикуп після ДТП в Києві, ми надаємо кожному клієнту кілька важливих бонусів.

 • Оформлення здійснює покупець. Вам не доведеться витрачати час на оформлення документів – наші співробітники зроблять все за вас. Для укладення угоди при собі необхідно мати лише паспорт та технічний паспорт на транспортний засіб.
 • Власник автомобіля отримає гроші в будь-якій зручній валюті: доларах, гривнях або євро.
 • Ви отримаєте гроші вже в день звернення – протягом двох годин.
 • Салон Автовикуп працює без свят і вихідних від самого ранку до пізнього вечора.
 • Якщо машина була в кредиті, фірма виплатить борг за неї.
 • Авто має свою ціну навіть у тому випадку, якщо воно не було розмитнено.

Багато власників машин після аварії які вирішуються на ремонт свого авто, стикаються з кількома проблемами. Це пошук хорошого сервісу по ремонту авто після дтп, пошук потрібних деталей для ремонту і витрачений час як правило не справджується. Співпрацюючи c компанією що спеціалізується на викупі автомобілів ви заощадите час і нерви – адже професіонали візьмуть на себе всі юридичні труднощі. Погодьтеся, набагато вигідніше повернутися додому з грошима, ніж з битим автомобілем!

Articles
About vikupimavto_user