30.05.2017

Автовикуп може бути швидким і вигідним

Salesman showing man a car

Ми пропонуємо нашим клієнтам послугу викупу автомобілів незалежно від моделі, віку, пробігу та стану. Автовласник може продати нам як легкові, так і вантажні авто або автобуси, як на ходу, так і зламані. Також ми пропонуємо послугу викупу спеціалізованої техніки, наприклад, тракторів або бульдозерів.
Викуп автомобіля – це послуга, що дозволяє продати транспортний засіб максимально швидко і зручно. Ми допомагаємо нашим клієнтам заощадити час і гарантуємо оперативний автовикуп в Києві за велику суму і повністю беремо на себе зобов’язання з переоформлення транспортного засобу. Ми прийдемо на допомогу в тому випадку, якщо вам потрібно продати машину максимально швидко, або в ситуації, коли на ваше авто більше не знаходиться клієнтів.

 Чому варто довіряти компанії з Автовикупу?

Автовикуп – це процедура, що має цілий ряд переваг, зокрема:

  • економія часу, адже більше не потрібно витрачати час на розміщення оголошень, очікування бажаючих, переговори, переоформлення, тощо.
  • економія грошей, адже більше не потрібно витрачатися на подачу реклами у всілякі платні джерела, які не гарантують результату;
  • гарантія продажу автомобіля, адже якщо приватний клієнт може залишитися незадоволеним технічним станом авто, комплектацією або будь-якими іншими опціями, Автовикуп готовий розглянути будь-які пропозиції.

Ми зробимо все для того, щоб наша співпраця була максимально зручною і комфортною для нашого клієнта.

Які автомобілі ми викуповуємо?

Наша компанія готова придбати будь-які автомобілі, незалежно від технічного стану і інших нюансів. Ми пропонуємо нашим клієнтам такі можливості:

  • терміновий автовикуп – головна сфера діяльності нашої компанії. Ми купуємо практично будь-які машини, але перевага віддається транспортним засобам від закордонних виробників;
  • автовикуп комерційного транспорту – досить специфічна сфера, що включає в себе вантажні автомобілі, трактора, транспортні засоби для перевезення людей, тощо. Крім того, ми готові придбати і будівельну техніку: автокрани або бетоноперемішувачі.
  • автовикуп автомобілів, що постраждали в дорожньо-транспортних пригодах. Наша компанія готова придбати автомобілі, які були в аваріях різного ступеня тяжкості. Ми дорого купуємо як машини, що потрапили в легкі ДТП, так і сильно постраждалі транспортні засоби. Це стосується навіть автомобілів, що не підлягають відновленню. Вартість визначається індивідуально і залежить від ступеня пошкоджень;
  • автомобілі, які знаходяться під заставою. Найбільш часто доводиться мати справу з кредитними машинами, коли у господаря відсутня можливість продовжувати виплати і від авто необхідно терміново позбутися. Всі документальні проблеми ми візьмемо на себе.

Якщо вам потрібно терміново продати своє авто, але зробити це непросто через відсутність клієнтів, специфічності техніки, наявності кредитів та інших проблем, наша компанія обов’язково прийде на допомогу.

Articles
About vikupimavto_user