20.09.2019

Авто викуп в Києві – миттєва покупка машини і виплата грошей

Спробувати збути уживане авто можна декількома способами: знайти покупця серед друзів-родичів, розмістити оголошення на тематичному сайті, відвідати авторинок. На перший погляд, все здається елементарним. Насправді ж, процес самостійного продажу приховує чимало підводних каменів. Особливо, якщо займаєшся цим вперше. Іноді процес затягується на місяці, а іноді наполегливим продавцям майже відразу ж посміхається удача. Але все ж в деяких ситуаціях самостійний продаж – свідомо невигідна затія. Наприклад, якщо ви власник «проблемної» машини або просто гостро маєте потребу в грошах.

Нову, стару машину і навіть авто «не на ходу” купить компанія «Автовикуп»! Всі угоди оформляються і здійснюються відповідно до вимог закону. А головне – викуп авто проводиться практично миттєво. Якщо ви не готові продавати свого залізного коня за «три копійки» і хочете укласти вигідний договір купівлі-продажу – це кращий варіант.

Чому автовикуп – це відмінний варіант?

Викуп авто в Києві – це результативно, вигідно і оперативно. Мінімум зусиль і витрат з вашого боку – максимум віддачі від продажу транспортного засобу.

  • Співробітники виїдуть в вказане продавцем місце для здійснення покупки. Фірма придбає машину в день, коли клієнт подасть заявку.
  • Водія знімуть з обліку в МРЕВ, тим самим позбавивши його від обов’язку сплачувати штрафи, які можуть бути виписані вже наступному власникові авто. Адже якщо автовласник залишиться на обліку в МРЕВ, то штрафи прийдуть саме йому!
  • Продавець отримає гроші прямо в день покупки. При цьому йому виплатять не менше 80% від ринкової ціни транспортного засобу.
  • Фахівці проведуть оцінку авто протягом 15 хвилин. Вони самостійно підготують необхідні папери.
  • Деякі водії намагаються продати автомобіль, не розповідаючи покупцям про поломки. При цьому покупці часто виявляють поломку і відмовляються купувати машину через втрату довіри до продавця. Співпрацюючи з компанією «Автовикуп», ні про що мовчати не доведеться, адже фірма придбає авто з будь-якими поломками.

Чому автовикуп - це відмінний варіант

Співробітники фірми працюють з раннього ранку і до пізнього вечора, в тому числі – у вихідні. Авто в Києві на викуп можна надати в будь-який зручний для покупця час.

Які автомобілі нас цікавлять?

Якщо вам потрібно оперативно продати свій транспортний засіб у Києві, сміливо подавайте заявку на авто на викуп. Фахівці компанії «Автовикуп» працюють з такими машинами:

  • Кредитні. Компанія виплатить кредит за машину і різницю між його ціною і сумою боргу.
  • Авто, які належать юридичним особам. Приватна фірма зможе швидко розпродати автопарк і отримати гроші.
  • Якщо вам терміново потрібно оплатити рахунки, а в гаражі стоїть непотрібне транспортний засіб, ви зможете швидко продати його і отримати гроші для розвитку бізнесу.
  • Несправні або биті машини. Авто з поломками можна продати «Автовикуп» за оптимальною ціною. При цьому не доведеться робити ремонт машини або довго переконувати потенційних покупців у тому, що ви точно повідомили їм про всі поломки.
  • Нерозмитнений автомобіль. Авто цієї категорії продати найскладніше, тому єдиний реальний покупець для такої машини – це фірма Автовикуп.

Авто на викуп у Києві – це можливість продати транспортний засіб швидко і дорого, без оцінки на СТО, і отримати оплату за нього прямо в день звернення.

Articles
About vikupimavto_user