05.08.2019

Авто викуп старих автомобілів: як проходить процедура?

Існує багато способів продажу вживаного автомобіля. Одні припускають швидке отримання грошей, інші більш зручні в юридичному плані, а треті обіцяють більш високий прибуток. Водій може опублікувати оголошення про продаж свого залізного коня в мережі, в місцевих ЗМІ та на спеціалізованих форумах, поїхати на авторинок і навіть звернутися до перекупників.

Самостійний продаж привертає перспективою гарного прибутку. Але часом для цього доводиться вчитися вести переговори, відсівати шахраїв і терпляче чекати довгі місяці, поки угода все-таки відбудеться. Щоб уникнути цих проблем, деякі водії приймають рішення звернутися в компанію Автовикуп.

Авто викуп старих авто

Які переваги отримує водій?

Компанія Автовикуп – це юридична особа, діяльність якої регулює закон. Звернувшись у фірму Автовикуп, власник автомобіля може не сумніватися в прозорості угоди. Співробітники оформлять всі документи і знімуть продавця з обліку в МРЕВ. Співпраця з офіційною юридичною особою пропонує ще чимало переваг. Авто викуп уживаного автомобіля з «Автовикуп» – це дійсно вигідно.

  1. У «Автовикуп» дзвонять в тому випадку, якщо гроші потрібні терміново. Компанія виплатить не менш 80% від ринкової вартості машини (в обраній валюті – гривнях, доларах або євро), а автовласник отримає свої гроші прямо в день звернення.
  2. Фахівці оцінять машину за 15 хвилин і відразу ж займуться підготовкою документів. Оцінка СТО при цьому не потрібно.
  3. Продаючи автомобіль приватній особі, деякі водії намагаються приховати поломки, ризикуючи нарватися на неприємності. Вони вважають, що в іншому випадку їх машину ніхто не купить. Співпрацюючи з офіційною фірмою, неприємностей можна не побоюватися, адже компанія Автовикуп придбає машину навіть не на ходу і з будь-якими пошкодженнями.
  4. Угода здійснюється конфіденційно.
  5. Звернутися в автовикуп можна в будь-який час – з раннього ранку до пізнього вечора, навіть у вихідний день.

З якими машинами працює автовикуп?

Компанія «Автовикуп» здійснить викуп старих авто в таких категоріях:

  • кредитних – компанія придбає автомобіль, виплатить за нього кредит і заплатить власнику різницю;
  • що належать юридичній особі – юридичні особи можуть швидко отримати необхідні кошти, вигідно продавши корпоративний автомобіль;
  • несправний або битий – автомобіль в будь-якому стані можна збути компанії за оптимальною ціною, при цьому не треба чекати покупця роками;
  • нерозмитнений (з іноземними номерами) – з часом вартість такого авто на приватному ринку падає, рано чи пізно воно стає неліквідним.

«Автовикуп» придбає машину в Києві чи області в рекордні терміни і з дотриманням всіх юридичних вимог. Викуп уживаного авто з нами – це оперативний виїзд для оцінки та зручна процедура продажу, яка займе буквально пару годин вашого часу.

Articles
About vikupimavto_user