30.01.2018

Як швидко і вигідно продати проблемний автомобіль

На сьогоднішній день все частіше виникає потреба в продажу проблемних автомобілів. Ці машини можуть продаватися в зв’язку з різними нюансами. Наприклад, людина взяла автомобіль в кредит і з якихось обставин не може його виплатити до кінця або ж транспортний засіб стало учасником ДТП.

Де знайти покупця

Самостійно знайти клієнта придбати вашу машину справа не вдячна. Крім того, цей процес може зайняти від декількох місяців до парочки років. Але у вас є ще один вихід продати машину спеціалізуються на викупі автомобілів компаніям. Сьогодні знайти їх не складно. Але проблема полягає в тому, що далеко не всі такі компанію можуть запропонувати вам вигідні умови.

Головні перевагою від такого роду угоди є те, що ви зможете продати свій автомобіль протягом 1-2 днів. Оцінку вартості авто проводить фахівець компанії який приїде до вас в будь-який район Києва або області. Ви також можете не турбуватися про оформлення документації.

Чи варто довіряти компаніям займаються викупом авто

З появою автомобілів виникла потреба в їх продажу. Це пов’язано з багатьма факторами. Наприклад, з бажанням автовласника купити новий транспортний засіб, або ж з метою погашення кредиту і т.д. Таких прикладів на сьогоднішній день досить багато.

Спочатку послуга викуп авто не користувалася таким попитом як сьогодні. Люди самостійно намагалися продавати свій транспортний кошти на різних сайтах або ж ринках. Але прогрес зробив крок вперед і в результаті все сильно змінилося. На сьогоднішній день авто на викуп спеціалізованим компаніям може принести своєму власникові від 80-95% від реальної його вартості на ринку.

Погодьтеся, це дуже непогана угода, особливо якщо врахувати те, що гроші ви отримаєте на руки за один день. Крім того, для того щоб здійснити продаж свого авто таким компаніям вам всього лише потрібно зателефонувати їм. Вони самі зможуть приїхати, оцінити і оформити всю необхідну документацію для угоди викупу автомобіля.

У чому полягає вигода для вас від угоди «викупу авто»

Авто на викуп це найбільш зручний і швидкий спосіб продати свій автомобіль за вельми непогану вартість. Вигода від такого роду угоди для вас очевидна:

  • Економія часу і нервів. Фахівці компанії швидко реагують на ваш виклик і самі займаються всім процесом продажу;
  • Гідна оплата. Продавцю компанія пропонує найвигіднішу оплату за його транспортний засіб;
  • Безпеку і гарантія конфіденційності. Фірми, які займаються викупом автомобілів, зацікавлені в залученні нових клієнтів, тому і дорожать своєю репутацією. Саме в їхніх інтересах, щоб ви залишилися задоволені від угоди. Тому вся процедура купівлі / продажу авто проводиться на високому рівні, гарантія конфіденційність продавця і надійність всього процесу.

Вибираючи нашу компанію «Автовикуп» – ви зробите правильно. Ми купимо ваше авто за хорошою ціною. Оформлення всієї документації наші працівники беруть на себе. Все що вам потрібно, так це залишити заявку або ж зв’язатися з нами за номером вказаним в розділі «Контакти».

Articles
About vikupimavto_user