12.10.2020

5 типових помилок при продажі битого автомобіля

Як не сумно визнавати, але у побувавшого  авто в ДТП є тільки одна приваблива риса – низька ціна. Як же знайти покупців на «непопулярний» товар? У цій статті розповімо вам про те, як продати авто після ДТП і які помилки найчастіше роблять водії при продажу.

  1. Необ’єктивна оцінка вартості. Деякі автовласники думають, що в «такому стані авто нікому не потрібно», тому занижують ціну. Не поспішайте знецінювати своє рухоме майно, адже навіть на «джерело запчастин» покупець неодмінно знайдеться. Що вже говорити про машину «на ходу»! Якщо силовий агрегат і мости цілі, двигун заводиться, кузов пошкоджений тільки спереду або ззаду, то не варто продавати авто за півціни.
  2. «Несезон». Отже, авто після ДТП. Як краще продати? Багато водіїв вважають, що від машини потрібно позбутися відразу ж після ДТП. У тому випадку, якщо у вас немає гаража, це не помилка. А якщо він є, можливо, варто почекати. Восени ціни на авто падають на 5-10%, а навесні – на ці ж відсотки збільшуються. Втім, дуже довго тягнути все ж не варто, адже щорічно авто буде втрачати в ціні 5-10%. Якщо ви все ж подали оголошення восени, попросіть знайомих, які вміють красиво писати пости для соцмереж, скласти для вас заманюючий опис. Повірте, це працює.
  3. Стислість – сестра таланту і свекруха удачі. Отже, авто після ДТП: як продати швидко? Деякі продавці вважають, що для цього потрібно поменше поширюватися про ДТП. Вони описують авто, але не вказують, які ушкодження воно отримало. Деякі вказують «авто було в ДТП», але при цьому не виставляють фото ушкоджень крупним планом. Це величезна помилка, адже жоден покупець не захоче дивитися «кота в мішку». Обов’язково опишіть всі поломки і вкажіть, як ви відремонтували транспортний засіб (якщо ремонтували).
  4. Продавати «як є». Якщо авто бите, це ще не означає, що його не потрібно мити. Брудну, та ще й «пом’яту» машину точно ніхто купувати не захоче. Обов’язково вимийте салон і кузов. А ось моторний відсік чіпати не варто, адже в такому випадку покупець відразу ж вирішить, що там щось тече, а ви спеціально «замели» всі сліди.
  5. Чи можна продати авто після ДТП «методом Бендера»? Якщо ви вважаєте себе Остапом Бендером, то пам’ятайте – великому комбінатору щастило не завжди. Ні в якому разі не зменшуйте недоліки машини, адже якщо покупець помітить хоч найменше розбіжність між вашими словами і оголошенням, він пообіцяє «подумати» і більше не подзвонить.

як продати авто після ДТП

Якщо у вас немає часу на продаж «за всіма правилами», але гроші дуже потрібні, то кращим рішенням стане «Автовикуп». Компанія купить будь-яке авто: кредитне, поламане і бите, нема на ходу. Співпрацюючи з юридичною особою, ви отримаєте за 80% від ринкової вартості.

При цьому гроші вам віддадуть вже … в день звернення! Співробітники фірми приїдуть на вказане вами місце, а потім оформлять всі документи і знімуть транспортний засіб з обліку в МРЕВ. Вони самі вирішать всі юридичні проблеми, які можуть виникнути в процесі продажу.

Articles
About vikupimavto_user