24.07.2018

5 способів вигідно продати машину після ДТП

Від ДТП не застрахований жоден автолюбитель. Після кожної поїздки водії привозять по парі сивого волосся через чергового дивака, який неправильно перебудовується, вискакує з-за фури або проскакує на червоний. І одного разу удару уникнути не вийде. Що робити в такому випадку? Найчастіше, машини продають. Але зрозуміло, продати авто після ДТП помітно складніше, та й ціни нижчі. Фахівці “Автовикуп” пропонують вам 5 варіантів, як можна позбутися від битої машини з максимальною вигодою.

5 способов выгодно продать машину после ДТП

1. Відремонтувати і продати

Такий спосіб підходить для авто після ДТП, які постраждали мінімально. Наприклад, набагато краще витратити певну суму на нову фару і крило, ніж втрачати 30-40% від реальної вартості машини. Особливо гарний такий спосіб, якщо ви можете відремонтувати автомобіль самостійно і не доведеться витрачатися на послуги професіоналів. Однак є і складності. наприклад:

  • складно знайти комплектуючі ідеально відповідного кольору;
  • люди, котрі розуміються на автомобілях, можуть помітити сліди аварії навіть якщо ви заміните пошкоджені деталі.

Ну і зрозуміло, не завжди є можливість викласти необхідну суму на ремонт. Тому доводиться шукати альтернативу.

2. Продаж через інтернет

Знову ж таки, найкращим чином підходить для не сильно битих автомобілів. В такому випадку може знайтися покупець, який готовий буде вкласти в авто певну суму і самостійно його відремонтувати. Альтернативний варіант – хтось купить ваш автомобіль, як донора, щоб відремонтувати свій автомобіль.

Головний недолік такого методу – час. Продаватися биті машини можуть досить довго. Фінансові втрати залежать від ступеня пошкоджень, проте продати таку машину вигідно цілком реально.

3. Продаж по запчастинах

Найвигідніший спосіб з усіх. Деталі на машину в роздробі коштують значно дорожче самої машини. Наприклад, тільки коробка передач на Таврію обійдеться в 3000-3500 гривень. При тому, що сама стара машина в адекватному стані коштує $ 800- $ 1000.. А ще двигун, салон, кузов (його також реально продати, навіть якщо він постраждав), та ін. Якщо у вас іномарка, то можна дуже непогано наваритися. Ось тільки продавати так машину можна роками. Тому варіант не для всіх.

4. Автоломбард

Здати машину після ДТП в ломбард без подальшого викупу – це практично стовідсотковий, але найменш вигідний варіант. Як правило, автоломбарди купують недорого, проте якщо ви пропонуєте хорошу іномарку, то можна відбити дуже непогану частину вартості.

5. Автовикуп

Автовикуп – це найкраще рішення з точки зору співвідношення ціни і часу. Скупка авто після ДТП – це не запорука машини, як автоломбард, тому і вартість тут вище. При цьому гроші ви отримуєте на руки відразу ж після оформлення необхідних документів. Вам не доведеться чекати кілька місяців, як у випадку з продажем авто цілком або навіть кілька років, як з реалізацією по запчастинах. Якщо ви хочете продати свою машину, яка постраждала в аварії, компанія “Автовикуп” пропонує вам таку можливість. Ми забираємо швидко, платимо дорого, і купуємо машини з будь-яким ступенем ушкоджень.

Articles
About vikupimavto_user