08.05.2020

5 порад для вдалого продажу авто

Продаючи машину, водій хоче отримати максимальну суму в найкоротші терміни. У цій статті розповімо про 5 типових помилок автовласників, через які їм не вдасться досягти поставленої мети, а також пояснимо, що таке терміновий продаж авто.

Встановіть адекватну ціну

Деякі продавці виставляють ціну, виходячи зі своїх потреб, ігноруючи об’єктивні факти. Уважно вивчіть аналогічні пропозиції на сайтах продажів, а також замовте оцінку в СТО. Формуючи ціну, варто врахувати всі можливі недоліки транспорту: факт його участі в аварії, наявні несправності і т.д.

Короткий опис і максимум фото

Зробіть побільше фотографій з різних ракурсів. Перед фотосесією поставте машину в красиву локацію. В оголошенні під фото вкажіть дані про гарантії, моделі і марки, рік випуску, тип кузова, модифікації і переваги. Поясніть, чому вирішили продати авто, а також опишіть всі технічні особливості. До речі, якщо для вас важливий дуже швидкий результат (за кілька днів), не варто шукати покупців в мережі: зверніться в компанію «Автовикуп» для термінового продажу авто в Києві.

терміновий продаж авто - фото

Не забудьте заїхати на мийку

Не всі автовласники миють авто перед продажем. І це помилка, адже так уже влаштована людина, що чистий і красивий предмет він завжди оцінює як більш дорогий. Машина має залишитися чистою зовні, пропилесосьте і продезінфікуйте салон, виведіть плями з оббивки і усуньте неприємний запах. Транспортний засіб має виблискувати.

Забезпечте безпеку угоди

Операцію варто оформити в банку: співробітники перевірять достовірність купюр і підтвердять факт надходження коштів на рахунок покупця. Приберіть особисті дані з документів, які передаєте покупцеві і не забудьте зняти машину з обліку в МРЕВ. Терміновий продаж в Києві з компанією «Автовикуп» – це прекрасна можливість продати авто безпечно. Чесно розкажіть про технічний стан і несправності.

Не варто приховувати наявні несправності. Покупець захоче знати, як саме і скільки разів ви ремонтували і обслуговували авто, тож надайте сервісну книжку. Якщо машина недавно проходила ТО, це буде великим плюсом.

Якщо хочете продати авто швидко і безпечно, звертайтеся в «Автовикуп». Терміновий продаж авто за низькими цінами – це швидко, вигідно і безпечно. Співробітники компанії виїдуть на місце, оцінять авто і виплатять покупцеві гроші в день отримання заявки (або через дві години, якщо продаж авто дуже термінова). Вони самі оформлять документи і вирішать всі юридичні проблеми (наприклад, якщо машина кредитна, належить юридичній особі або має іноземні номери).

Ви самі можете вибрати валюту, в якій отримаєте оплату – це можуть бути гривні, долари або євро. Угода повністю захищає обидві сторони і здійснюється відповідно до українського законодавства. Якщо ви не хочете витрачати свій час і сили на спроби продати транспорт і виручити за нього гідну суму, звертайтеся до професіоналів з «Автовикуп».

Articles
About vikupimavto_user