24.07.2018

15 порад, як швидко продати машину

Буває, виникають ситуації, коли терміново потрібні гроші. Причини можуть бути різними, а перше, що спадає на думку в такій ситуації – продаж майна, так як це реальний спосіб швидко дістати певну суму. Першими в хід завжди йдуть автомобілі. По-перше, це досить дорогий актив, а по-друге, без нього можна обійтися (чого не можна сказати, наприклад, про квартиру). Коли гроші потрібні прямо зараз, буде зручно здійснити викуп авто терміново. Як можна це зробити? Розберемо 15 порад, які допоможуть досягти мети.

15 порад, як швидко продати машину

1. Певні терміни

В першу чергу, визначитеся, скільки конкретно часу ви готові чекати до викупу авто. Пам’ятайте, чим швидше потрібно позбутися від машини, тим менше за неї можна виручити.

2. Адекватна вартість

Якою б великою була потрібна сума, але заради терміновості доведеться пожертвувати якоюсь її частиною. Ставте авто за ціною трохи нижче середньої.

3. Передпродажна підготовка

Пам’ятайте, мотлох нікому не цікавий. Тому авто на викуп повинно мати, як мінімум, доглянутий зовнішній вигляд і хорошу функціональність.

4. Правильно оформлене оголошення

Чи не розпинали в художньому стилі. Пишіть сухо, коротко, вкажіть характеристики, згадайте, що поміняли.

5. Підготовка свіжих фото

Якщо на дворі серпень, а на ваших фото машина в снігу, це не приверне покупців. Постарайтеся зробити свіжі фото.

6. Покажіть більше деталей

Якщо на авто є дефекти, краще показати їх відразу. Інакше ви лише втратите час. Клієнт повинен знати, навіщо їде.

7. Інтернет – надійний помічник

Увійдіть на декількох сайтах і викладіть оголошення. Аудиторія всюди різна і якщо на одному майданчику ваше авто буде нікому не цікаво, на інший його можуть відірвати з руками.

8. Обновляйте оголошення

Як правило, оголошення висить в топі близько доби, після чого тоне. Щоб не допустити цього, регулярно оновлюйте пропозицію.

9. Може, краще заплатити?

На сайтах продажу авто є платні топи. Заплативши один раз невелику суму, вам не доведеться щодня заходити на сайт тільки заради поновлення.

10. Чи живете в провінції? Газета в допомогу

Не забувайте, інтернет – все ще привілей не для всіх. Тому оголошення в регіональну газету може чудово спрацювати. Особливо якщо ви живете в райцентрі.

11. Запитайте у друзів

Може, хтось із ваших знайомих або родичів хоче купити машину? Тоді вам навіть не доведеться витрачати час на пошуки.

12. Підключіть «сарафанне радіо»

Ще один варіант для маленьких містечок. Повідомте знайомим про свої плани і попросіть поширити серед їхніх знайомих і колег.

13. Наклейте оголошення на заднє скло

Цілком діючий, хоч і застарілий спосіб. Кому потрібно – той обов’язково побачить.

14. Зверніться на авторинок

Авторинки зараз не користуються великою популярністю, але в якості одного з варіантів можна їх розглянути. Можливо, комусь сподобається ваша машина.

15. Звернутися в автовикуп

Якщо вам потрібен автовикуп терміново, довірте цю справу спеціалізованої компанії. “Автовикуп” викупить ваш автомобіль в будь-якому стані і запропонує за нього адекватну суму.

Articles
About vikupimavto_user