17.07.2017

Як не рекомендується продавати авто

У даній статті будуть розібрані основні моменти, які розповідають про те, якими інструменти не потрібно користуватися для продажу машини. Завдяки зібраним матеріалам, у читача з’явиться можливість зробити висновки, яким чином збільшити ефективність реалізації. Пропонується ознайомитися з ресурсами, яким слідувати не можна:

Основні помилки при продажі авто

  • Не рекомендується давати оголошення без фотографії, оскільки в даному випадку відразу спрацьовує психологічний принцип. Покупець, в першу чергу, бажає добре оглянути транспорт ззовні, тому важливо, щоб подача оголошення була візуалізованою.
  • Ніколи не намагайтеся прикрашати реальні факти. Не варто брехати про справжній стан авто, оскільки правда завжди вийде назовні. Незалежно від марки, моделі та року випуску агрегату, слід позначати тільки правдиві аспекти. Це допоможе реально визначити кінцеву вартість.
  • Проблема деяких водіїв – детальна інформація про тюнінг. Чесно кажучи, такі дані рідко зацікавлять клієнта. Швидше, йому важлива буде «начинка» машини, ніж різні декоративні обробки. Можна написати в оголошенні лише кілька фактів про це, не перестаратися з матеріалом.
  • Не можна також вказувати, скільки грошей було вкладено в нормалізацію працездатності автомобіля. Як правило, це відлякує потенційного покупця, оскільки у нього утворюється думка, що доведеться витратити в кілька разів більше. За такої причини привабливість зводиться до нуля.
  • Фахівці рекомендують детально описувати технічні характеристики, або сказати про це в декількох реченнях. Крім того, дуже важливо не використовувати таких слів-паразитів, як «дуже терміново», тому що це може привести до повної відсутності результату.
  • В оголошенні не пишіть фразу «без торгу» або тривалі історії. Сумнівна інформація і різні прикрашання, як правило, не приводять ні до чого. Саме тому, досить лаконічно зробити опис.

Крім вищевказаних рекомендацій, наші працівники нашої компанії не радять говорити про те, які саме ресурси в авто знаходяться у відмінному стані. Багато помилок найчастіше виникають унаслідок миттєвої продажу транспорту. Варто відзначити, що, вказуючи довгі історії про себе або свого «залізного коня», Ви викликаєте у клієнта тільки  співчуття, після чого він йде, або шукає інші оголошення. Для того щоб зробити продаж максимально ефективним, слід звертатися в автовикуп Київ.

Наша компанія допоможе без особливих зусиль продати автомобіль за прийнятну ціну.

Потрібно сказати, що всі помилки продавців, як правило, не заохочують до покупки, тому в процесі потрібно враховувати навіть мінімальні аспекти, які можуть вплинути на ефективність. Ми пропонуємо тільки самі перевірені методи, які використовуються роками, тому гарантовані послуги найвищої якості для кожного клієнта.

Articles
About vikupimavto_user