30.05.2017

Значення відеореєстратора під час виникнення аварійних ситуацій

Основне призначення відеореєстратора полягає в фіксації обстановки перед лобовим склом транспортного засобу. У разі виникнення непередбачених ситуацій на дорозі, саме ці пристрої часто стають єдиними «свідками» ДТП, які можуть надати не упереджену інформацію, а також захистити водія від незаконних дій співробітників поліції і інших службовців.

У процесі аналізу аварійних ситуацій, запис того, що сталося, може мати величезне значення при відновленні хронології подій, оформленні документації, а також підтвердження винності (чи правоти) учасників ДТП.

Переваги використання відеореєстратора

Останнім часом на міських дорогах і трасах державного значення почастішали випадки спеціально спланованих провокацій, спрямованих на отримання фінансової вигоди. Наприклад, шахраї можуть підставити обрану жертву інсценуванням ДТП для відшкодування нібито завданого збитку. При викритті злочинних дій не обійтися без відеореєстратора, запис з якого стане доказом невинуватості власника транспортного засобу при зверненні в суднові інстанції. Крім того, для більшості зловмисників, наявність такого приладу на склі автомобіля може стати підставою для пошуку іншої, більш легкої здобичі.

Для автолюбителів, які потрапили в транспортну пригоду, викуп битих авто може стати єдиним і максимально вигідним способом позбутися від непотрібного технічного засобу. Найчастіше, роботи по відновленню вимагають значного вкладення фінансових коштів і часу, а результати не виправдовують очікувань.

Викуп автомобілів, що постраждали в результаті ДТП, дозволяє заощадити гроші, які можна вкласти в придбання нового транспорту. Крім того, співпраця з надійними посередниками, дозволить Вам в найкоротші терміни отримати на руки бажану суму грошей без довгого пошуку зацікавлених клієнтів, бюрократичної тяганини і необхідності вирішувати інші, можливі складнощі.

Розглядаючи особливості використання реєстраторів на дорогах нашої країни, необхідно відзначити, що наявність запису може стати незаперечним аргументом при зверненні до суду, наприклад, в ситуації недотримання посадових обов’язків з боку інспекторів ДАІ. Багато водіїв відзначають, що наявність даного девайса мотивує співробітників поліції дотримуватися протоколу і статуту в процесі з’ясування причин зупинки і порушень.

Сучасні прилади оснащені великим набором додаткових опцій, завдяки яким можна відстежити напрямок проходження авто або швидкість руху, а також вести запис в темряві.

Articles
About vikupimavto_user