17.06.2017

Стрімке зростання ринку автомобілів б/у

Попит на вживані автомобілі зростає з кожним днем ​​з кількох причин. Основна з них – це доступність цінової політики. Іноді можна знайти різні види транспорту, які мають відмінні характеристики і пропонуються для покупки за прийнятною ціною. Фахівці час від часу контролюють ринок, і, проаналізувавши ситуацію, свідчать про постійне зростання.

На початку минулого місяця цього року на облік було поставлено більше чотирьох тисяч видів легкового транспорту з різним пробігом. Зростання відбувається практично з кожним місяцем, тому послуга Автовикуп є досить затребуваною на сьогоднішній день. За словами Асоціації автомобільних виробників, в Україні, в цьому році в нашій країні було зареєстровано в два десятка разів більше б/у машин, ніж у минулому році. Це пояснюється тим, що підтриманий транспорт набирає популярність в силу відносної дешевизни, як було сказано раніше.

У підсумку, перші п’ять місяців дві тисячі сімнадцятого року загальна частка машин з пробігом серед усієї кількості склала цілих 38 відсотків. Крім того, в даний період ввезли і поставили на облік понад вісімнадцять тисяч підтриманих іномарок або вітчизняних «залізних коней». Ви зможете ознайомитися з більш докладною інформацією про те, які авто ефективніше набувають в Україні, знайшовши дані в інтернеті. Наші фахівці лише виділяють три основних країни-виробника – Франція, Німеччина і Японія. Варто відзначити, що це є виключно індивідуальним думкою, і до офіційного рішення не має відношення.

В Україні продовжує зростати ринок б / у автомобілів

Таким чином, в травні цього року затребуваними марками були ті, що займали лідерські позиції ще з січня і до квітня. Розглянемо три лідерських позиції:

  • Перше місце в Україні по потриманим агрегатам сміливо займає бренд Renault. Це французька марка, яка є лідером вже не перший рік, кількість зареєстрованих авто становить 886.
  • До другого місця можна віднести виробника Volkswagen. За статистикою, 782 машини даної марки було реалізовано покупцям в країні.
  • Третє місце віддається чеху – бренд Skoda. Такого б/у транспорту було продано також у великій кількості – 573 одиниці.

Слід зазначити, що сьогодні затребуваною послугою є викуп потриманих авто. Заходи сприяють спрощенню процедури продажу, що істотно заощаджує час для власника. Крім того, якщо Ви хочете реалізувати транспорт в терміновому порядку, то вірним рішенням буде звернутися до наших фахівців.

Маючи колосальний досвід на ринку, співробітники нададуть кваліфіковану допомогу та створять всі оптимальні умови для якнайшвидшої реалізації Вашого автомобіля. Звертаючись до нас, клієнт отримує високі гарантії і результат, який досягається професійно і оперативно. Не рекомендується довіряти сумнівним організаціям, оскільки є ризик зіткнутися з негативними наслідками. В силу якості пропонованих послуг, нас вибирають досвідчені власники автомобілів з будь-якої точки країни.

Articles
About vikupimavto_user