17.07.2017

Способи вигіднго продажу автомобіля

Якщо Вам терміново потрібно продати машину, то потрібно робити негайні дії. Даний процес вимагає особливої ​​уваги, про що поговоримо далі. Виявляється, що автовикуп є непростою справою, оскільки має безліч різних нюансів. Є люди, які не бажають продавати транспорт самостійно, тому звертаються в салони і представництва. Справді, це не є хорошим методом, оскільки всі посередники можуть знижувати ціни до тридцяти відсотків.

Таким чином, якщо, наприклад, Ваше авто має вартість 300 тисяч, то для термінового продажу деякі фахівці можуть знизити ціну до ста. Існує кілька правильних порад з продажу, якими користуються професіонали:

  • Для того щоб продати транспорт швидше, потрібно потрапити в «сезон». Так, багато хто вважає, що купувати потрібно в зимовий період, а продавати тільки навесні. Як правило, в осінній період цінова політика нижче на 10 відсотків.
  • Друга важлива порада – ні в якому разі не можна піддавати покупця обману. Не рекомендується накручувати пробіг, не говорити, що машина «не бита» і т.д., особливо, якщо були в ДТП. Кожна брехня, навіть мінімальна, обов’язково стане очевидною.
  • І, нарешті, основна рекомендація – не можна оформляти продаж автомобіля в розстрочку, оскільки це може привести до негативних наслідків. Якщо у клієнта немає коштів, то краще знайти іншого покупця, у якого немає проблем з фінансами.

Яким чином визначається вартість машини?

Рекомендується переглянути по різних ресурсах пропозиції, і потім зіставити всі цифри. Слід вибрати середній варіант ціни, щоб угода була вигідною як для продавця, так і покупця. Крім того, іноді цього процесу недостатньо. Існує кілька об’єктивних критеріїв для аналізу:

  • Модель авто і марка;
  • Пробіг і рік випуску транспорту;
  • Комплектація і країна, в якій здійснювалося виробництво;
  • Тип коробки передач і об’єм двигуна;
  • Розташування керма і вид приводу;
  • Скільки було власників і стан кузова в плані покриття.

Крім вищевказаних аспектів, потрібно враховувати й інші критерії: підвіски, рівень чистоти салону, режими двигуна, наявність різних опцій, стан дисків, акумулятора, шин і так далі. Для того щоб продати автомобіль самостійно, потрібно виконати кілька складних кроків. За такої причини багато хто вибирає автовикуп – послуга, яка є затребуваною серед власників машини, які бажають продати транспорт в терміновому порядку.

Існує кілька способів, які допомагають вигідно продати автомобіль, але далеко не всі вони вважаються дійсними. Наша компанія пропонує організувати викуп за ціновою політикою, яка вигідна обом сторонам. Завдяки цій послузі, Ви зможете істотно заощадити час і ресурси, займаючись іншими важливими справами, а наші співробітники проведуть комплекс заходів, спрямованих на досягнення кращого результату.

Articles
About vikupimavto_user