27.10.2017

Який пробіг робить покупку б / у авто недоцільною?

Дощ, сніг і наші дороги – все це рано чи пізно позначатися на стані вашого автомобіля, і це лише питання часу. Якщо ж ви все таки вирішили зупинити ваш вибір на б / у автомобілі – з бажання заощадити або ж отримати більше за менші гроші-ви однозначно ризикуєте, адже заощадивши день на перших порах можна потрапити на кругленьку суму потім. Як говорить всім відоме прислів’я: «Скупий платить двічі». Ми вирішили знайти відповідь на улюблений питання багатьох автомобілістів: «Який же оптимальний пробіг для б / у автомобіля?», І як прийняти зважене рішення при покупці автомобіля, щоб не прогадати.

авто під викуп

Отже, давайте розглянемо варіант: покупка нового автомобіля в офіційному салоні. В цьому випадку відпадають самі собою такі питання як «битий або не битий», «фарбований або ж немає», «чи був змотав пробіг», «в порядку документи» і «чи є приховані поломки або все немає». Погодьтеся, думка про те що ви ніхто раніше не їздив на даному автомобілі, якість всіх складових 100%, та й в разі чого «у мене є гарантія», не може не радувати. Так чому ж не зупиниться на даному варіанті, це ж «ідеальний варіант»? – Але на жаль і тут є свої підводні камені. До ціни з прайса треба додати збір в ПФ, а це від 3 до 5% від загальної вартість, при покупці преміум кара (від 1.2 млн. Гривень будьте готові сплатити ще 25 тис. Гривень в якості податку «на розкіш». А тепер саме «приємне» за 1-2 роки ваш автомобіль втратить близько 30% від своєї початкової вартості. Але, що ж кривити душею цей варіант, звичайно ж, самий ідеальний.

Купівля бу авто з пробігом

Перейдемо ж до купівлі вживаного авто. Отже, візьмемо б / у авто до 3 років, пробіг до 50 тис. Км. Що ми маємо: зовнішнє таке авто мало чим відрізняється від такого ж з салону, якщо ж звичайно він не побував в ДТП. Що стосується ресурсу, то він використаний на 1/3, так що можна ще пару років не турбуватися за його експлуатацію, до того ж згадай, що на деякі опції у нас є гарантія, а це якась ніяка, але підстраховка. Тут же варто згадати, що деякі авто вже з вбудованими апгрейдами – ГБО, аудіо-, відео- та охоронні системи – все це може йти як приємно додаток до вашої покупки.

Що ж до мінусів – тут у нас є стандартний набір: «скручений одометр», аварійне минуле, підозрілі документи (кредит, застава, арешт та інше). Ну, а якщо ви переконалися під час відсутності даних проблем, то така машина стане досить вигідною і безпечною покупкою і способом вкладення грошей, тим більше що зараз дуже зручний і вигідний варіант покупки авто під викуп в Києві.

Йдемо далі – б \ у авто 5-7 років, пробіг 50-100 тис. Км. Зовнішній вигляд – вже не з салону, але ще піде. До того ж, знос обшивки сидінь, керма та накладок на педалях вже більш помітний. Деякі моделі навіть знаходяться на обмеженій гарантії при слові регламентного проходження ТО. Але і в цьому випадку є шанс потрапити на доглянутий автомобіль, який зможе служити вам ще парочку років нехай і з «невеликими і нечастими« капризами », правда варто бути вкрай уважним.

Переходимо до варіанту б / у авто, вік близько 10 років, пробіг 100-150 тис. Км .Тут при покупці ми отримуємо авто без гарантії, з візуально заметені зносом салону, ручкою коробки передач, зі слідами подряпин, відколів і дрібних вм’ятин. У цьому випадку доцільність покупки безпосередньо залежить від стану машини, як результат ризикова покупка.

Переходимо до останнього варіанту б / у авто <10 років з пробігом більше 200 тис. Км вік від 10 років. Тут варто зрозуміти і бути готовим до заміни підвіски, паливної апаратури у дизелів і частини електрообладнання.
Виходячи з вищевказаної інформації зваживши всі за і проти можна прийняти найоптимальніше рішення.

Articles
About vikupimavto_user