27.10.2017

Автомобілі з США або «евробляхі» з литовськими номерами?

Виходячи з даних компаній, які займаються прижени машин з США, Канади та Грузії, зростання попиту з боку українських покупців, на транспортні засоби з американських аукціонів, значно зріс. Якщо порівняти сьогоднішні цифри з показниками річної, дворічної давності приріст попиту становить близько 50%

авто з литовськими номерамиДані автомобілі, як правило, биті, правда ця покупка обійдеться набагато дешевше українських аналогів. До того ж варто відзначити, що вони завозяться повністю легально.

Завдяки цьому у нашого споживача є шанс отримати авто з маленьким пробігом, у віці від 2 до 4 років на повністю легальній основі.
Керівник компанії по пригону автомобілів, Паве Денисов, прокоментував, що всі машини ввозяться на законній підставі, потім вони проходять реєстрацію і встають на облік. Тим самим даний бізнес цілком і повністю відрізняється від машин на литовських і польських номерах, в разі коли юридичний статус авто не позначений, і в разі чого немає можливості довести взаємозв’язок власника з автотранспортом.

По термінах доставки: машини з США близько 2-3 місяців, з Грузії – спецзамовлення обробляється близько 7 днів, але по факту ви отримуєте тих же відремонтованих “американців” з аукціонів, до того ж з націнкою в пару тис. Доларів.

Серед фаворитів українських автомобілістів машини марок: Тойота, Хонда, Лексус і VW. Звичайно це не весь модельний ряд. Серед пріоритетних машини класу Євро-5, обсяг до 3 л на бензині і до 2,5 л на дизелі, завдяки пільгам на розмитнення даної категорії.

Ринкова вартість привезеного і розмитненого VW Passat 2014-15 року – 14 тисяч дол., У нас точно така ж машина встане в 19 тис. Доларів. Тойота Camry 2014 року випуску оцінюється в 16 тисяч дол. у нас же за такий же транспортний засіб попросять мінімум 22 тис. Така ж орієнтовна ціна Ауді А4, для порівняння точно такий же машини зі штатів обійдеться мінімум на 3 тисячі дешевше.

Чи є сенс переганяти б / у автомобілі з США або «євробляхи»

Отже, яка ж схема покупки «американця». Для початку для викупу авто вноситися передоплата в розмірі 10% від вартості авто, але не менше 400 доларів залишок необхідно внести протягом 3 днів. Доставка відбувається в одеському порту, так що готуйтеся зустрічати свою “ластівку” особисто. Розмитнення авто можна проводити за місцем проживання.

Серед підводних каменів такої покупки – недобросовісна компанія-посередник. Експерти рекомендую дуже ретельно підходить до вибору фірми, так як сьогодні на ринку дуже багато шахраїв. Тому рекомендується ретельно досліджувати історію діяльності підприємства, тобто просто навести довідки про автомобілі раніше завезених, а також ознайомиться з реальними відгуками клієнтів (по можливості зв’язати і розпитати про надані послуги).
Також варто врахувати, варіант покупки сильно битого авто у недобросовісної компанії-перекупника. В цьому випадку можна легко і просто убезпечити себе за допомогою придбання перевірки страхової історії даного автотранспорту (перевірка страхової історії через Carfax або Autocheck буде коштувати близько 40 $).

Articles
About vikupimavto_user