03.04.2019

Як вигідно продати автомобіль з пробігом?

Продаж уживаної машини з автопробігом – завдання не з легких. Автовласникові, швидше за все, доведеться випробувати декілька способів продажу: подати оголошення на кілька різних майданчиків, побувати на авторинках, звернутися до перекупників і автосалонам і навіть навчитися правильно вести переговори з приватними покупцями, щоб довести їм, що авто дійсно справний. Попри всі старання, часто таку машину вдається продати лише через кілька місяців, а то й років.

Так чи способи продажу ефективні? І який з них допоможе заощадити гроші, час і нерви? Давайте розберемося разом.

Варіанти продажу авто з пробігом

Кожен спосіб продажу авто має як плюси, так і мінуси. В одному випадку вдасться виручити більше грошей, а в іншому – швидше продати авто.

 • Трейд-ін. В цьому випадку машину за невисокою ціною купує офіційний автодилер. При цьому продавець в обов’язковому порядку повинен придбати у дилера нове авто замість старого. Скориставшись трейд-ін, автовласник не втратить багато часу. Втім, цей варіант продажу підходить тільки тим людям, які згодні негайно купити новий автомобіль у автодилера.
 • Автоаукцион. Щоб подати авто на аукціон, водій реєструється на відповідному сайті. Покупці будуть пропонувати свою ціну, підвищуючи ставки. Автоаукцион – це досить зручний спосіб продажу, але занадто великих грошей від учасників торгу очікувати не варто. Покупці прекрасно орієнтуються в середніх ринкових цінах і, навряд чи, запропонують суму, що перевищує ціну авто на ринку.
 • Самостійний продаж. Багато водіїв упевнені, що набагато легше особисто шукати покупця, який заплатить більше. Але в цьому випадку існує кілька ризиків: по-перше, покупців для авто з пробігом можна шукати роками, по-друге, вони можуть виявитися шахраями, по-третє, всі документи доведеться оформляти самостійно.
 • Продаж в автоцентрі з комісією – це один з найбільш необтяжливих способів. В цьому випадку викладати фото в інтернет і вести переговори з потенційними покупцями будуть співробітники автоцентру. Дуже швидко таким способом продати авто, звичайно ж, не вийде. До того ж, за послуги автоцентру доведеться заплатити комісійні.
 • Викуп машини з пробігом. Це один з найбільш зручних і вигідних способів. Компанія придбає машину з автопробігом дуже швидко (приблизно за дві години). При цьому співробітники салону оформлять всі необхідні документи самостійно. Якщо головне питання для автовласника полягає в тому, як швидко продати автомобіль з пробігом, то краще за все звернутися саме в салон Автовикуп. Але і це ще не всі плюси.

Як вигідно продати автомобіль з пробігом

Автовикуп машини з пробігом: основні переваги

 • Фахівці оцінять автомобіль за 15 хвилин.
 • Ціна буде не менше, ніж 80% від ринкової вартості авто.
 • Можна продати авто з будь-яким пробігом, навіть дуже великим.
 • Зняття з обліку в МРЕВ теж здійснять співробітники компанії.
 • Щоб продати авто, потрібно мати при собі мінімум документів: паспорт і техпаспорт.
 • Салон Автовикуп може купити автомобіль з пробігом в Києві в будь-якому стані. «Автовикуп» придбає: авто з несправностями, після ДТП (навіть не на ходу), машину в кредит, авто від юридичної особи, авто на іноземних номерах.
 • Продаж – конфіденційна. Це особливо вигідно для власників авто з іноземними номерами.

Співробітники компанії «Автовикуп» виїдуть в будь-яку точку Києва і Київської області та придбають автомобіль на місці. Водій отримає гроші в обраній ним валюті: гривнях, євро або доларах.

Articles
About vikupimavto_user